Język:

Infolinia: 703 202 020
Opłata 1,29zł brutto/min połączenia. Realizator usługi: Progress Plus s.c.

Ikonka i dla artykułów informacyjnych Zachodniopomorskie
Dni Morza Sail Świnoujście 2019 z POLREGIO

  • Plaża w Świnoujściu

    Plaża w Świnoujściu

 

 

W terminie 16 – 18 sierpnia w Świnoujściu odbędą się Dni Morza. Swój wkład w organizację imprezy ma również Zachodniopomorski Oddział POLREGIO - Oficjalny przewoźnik wydarzenia Sail Świnoujście 2019.

Dla odwiedzających przygotowano atrakcje: zabawy z nagrodami, gadżety od POLREGIO. Odwiedzający to niezwykłe wydarzenie mogą do Świnoujścia dojechać bezpośrednio pociągami POLREGIO ze stacji takich jak: Goleniów, Szczecin Główny, Stargard, Choszczno, Poznań Główny, zaś z jedną przesiadką (w Szczecinie) z takich kierunków jak: Słupsk, Koszalin, Piła, Wałcz, Szczecinek, Kołobrzeg, Zielona Góra.

 

Pociągi kursujące na trasie Szczecin Główny – Świnoujście zapewniają komfortową podróż, w pojazdach o wysokim standardzie. Pasażerowie mogą liczyć na udogodnienia w postaci klimatyzacji, gniazdek do ładowania urządzeń elektrycznych. Ponadto pociągi przystosowane są do przewozu rowerów oraz osób niepełnosprawnych.

Podróżując na powyższej trasie można skorzystać z ofert promocyjnych POLREGIO, takich jak np. „Połączenie w dobrej cenie” - bilet na trasie Szczecin Główny – Świnoujście kosztuje tylko 17,50 zł! W przypadku podróży w większym gronie można skorzystać z oferty „TY i raz dwa trzy”.

Warto zauważyć, że czas przejazdu pociągiem na tej trasie jest krótszy, niż podróży samochodem, a ten rodzaj transportu jest zdecydowanie bardziej ekologiczny! Korzystając z pociągu POLREGIO nie musisz martwić się o miejsce do parkowania i możesz w pełni cieszyć się wolnym czasem z bliskimi!

Bilety regionalne można zakupić poprzez stronę internetową polregio.pl (>bilety.polregio.pl) oraz przez aplikację POLREGIO na urządzenia mobilne. Aplikacja dostępna na urządzenia z systemem  Android i IOS. 

Więcej informacji o wydarzeniu można przeczytać na stronie:

https://sail-swinoujscie.pl/


Serdecznie zapraszamy!


Zobacz wszystkie artykuły